Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Grzebyk na chrzest – srebrne grzebyki jubilerskie

Grzebyk na chrzest to wyjątkowy prezent, wykonany ze srebra tradycyjnymi metodami jubilerskimi. Grzebyk – szkatułka na pierwszy pukiel włosów dziecka to wspaniały pomysł na pamiątkę dla nowego członka rodziny. Każdy dorosły, któremu rodzice zachowali pukiel włosów z dziecięctwa, jest wdzięczny za taką wyjątkową pamiątkę, budującą tożsamość i wzmacniającą poczucie bycia otoczonym niezwykłą miłością.

Oryginalny srebrny grzebyk na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki

Nasze srebrne grzebyki na chrzest wykonane są bezpośrednio przez nas – produkujemy wyroby jubilerskie od 1998 roku. Oferowany grzebyk na chrzest wykonany jest ze srebra, a nie z plastiku! Na rynku znajdziecie Państwo wiele produktów powlekanych srebrem. W przyszłości nie będą miały one wartości materialnej. Dlatego, jeśli pragniecie obdarować dziecko prawdziwym, wartościowym i oryginalnym prezentem, wybierzcie srebrny grzebyk na chrzest od sprawdzonego jubilera.

Skąd pomysł na grzebyk na chrzest?

Po dwóch czy trzech latach produkcji smoczków, grzechotek i łyżeczek, postanowiliśmy rozszerzyć asortyment naszych wyrobów i zaprojektowaliśmy szkatułkę na pierwszy pukiel włosów dziecka. W tym wypadku nie było wątpliwości, szkatułka na pierwszy pukielek włosków kojarzy się automatycznie z grzebykiem. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat w kwestii chęci podrabiania wyrobów przez innych producentów po wykonaniu modelu grzebyka jako prezentu na chrzest, w bardzo krótkim czasie opatentowaliśmy ten wyrób.

W GOLD STUDIO produkujemy upominki i prezenty według własnych pomysłów. Nie kopiujemy projektów innych firm! Dlatego nasze grzebyki na chrzest i szkatułki są wyjątkową propozycją prezentu dla dziecka.

Tagi: grzebyk na chrzest, grzebyk na chrzest dla chłopca, grzebyk na chrzest dla dziewczynki, szkatułka na pukiel włosów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl