Producenci

Grzechotka na chrzest – grzechotka na prezent

Grzechotka na chrzest to idealny pamiątkowy prezent dla dziecka w jedynym takim dniu, jak chrzest.

Grzechotka na chrzest to idealny prezent dla malucha – od dziadków, chrzestnych czy przyjaciół rodziny. Chrzest to wielkie wydarzenie, które powinno zostać w pamięci na całe życie, dlatego warto obdarować malucha symbolicznym i bardzo wartościowym prezentem na całe życie.

Grzechotka na chrzest ze srebra

Grzechotka wykonana jest ze srebra, nie posrebrzana w kilku wersjach w zależności od gustu klienta. Produkt polskiego producenta najwyższej jakości w sprzedaży już od kilku lat.

Grzechotka na chrzest - ciekawostki

Mało osób pamięta, że Carrington w serialu Dynastia podarował złotą grzechotkę na chrzest swojemu wnukowi i to o tym właśnie fakcie któregoś razu dowiedziałem się od mojego kuzyna również jubilera firma "Gran" w Warszawie w luźnej rozmowie. Wtedy to zobaczyłem wykonaną przez niego taką grzechotkę również ze złota dla jednej z najbogatszych Pań w Polsce. Spytałem się czy nie mieli by do mnie pretensji, gdybym taki upominek na chrzest również produkował, ale już nie jako indywidualny i niepowtarzalny, ale możliwe że masowy prezent na chrzest, oczywiście o ile rynek zareaguje na grzechotkę na chrzest pozytywnie. Otrzymałem odpowiedz pozytywną ze względu na możliwość produkcji takich pojedynczych grzechotek na chrzest dla chłopca jak i dziewczynki przez innych jubilerów już wcześniej. Po kilku dniach spotkałem się z drugi moim kolegą jubilerem firmy "Anka" z Warszawy i zaczęliśmy dyskutować na ten temat czy wspólnie nie wdrożyć takiego pomysłu w ramach prezentu na chrzest, jak grzechotka. Pomysł mojemu koledze się spodobał, a że był wysokiej klasy modelarzem wyrobów jubilerskich z oporami jak to artysta, ale po pewnym czasie udało nam się zamknąć sprawę modelu i wykonaliśmy pierwszą partię grzechotek na chrzest i zaczęliśmy wprowadzać je do sprzedaży detalicznej jako nowość na rynku i nowy prezent na chrzest.

Tagi: grzechotka na chrzest, grzechotka na chrzest dla chłopca, grzechotka na chrzest dla dziewczynki, grzechotka jako upominek, grzechotka ze srebra

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl