Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Łyżeczka na chrzest od polskiego jubilera

Pamiątki ze srebra są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim wartościowe emocjonalnie. Wykonane ze szlachetnego metalu zachowują piękny wygląd i towarzyszą obdarowanej osobie przez całe życie. Możliwość grawerowania i personalizacji sprawia, że taki upominek staje się absolutnie unikalny. Łyżeczka na chrzest to jeden z naszych najbardziej rozpoznawalnych produktów. Pamiątka od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nasza firma jako pierwsza wprowadziła na rynek tę formę upominku.

Łyżeczka na chrzest – współczesny prezent dla malucha

Dziś srebrne łyżeczki, smoczki, ryngrafy i inne są jednymi z najczęściej wybieranych prezentów wśród rodziców, dziadków oraz chrzestnych. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór form i kształtów – zarówno bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Oferujemy modele z grzechotką oraz różnorodnymi zdobieniami rękojeści. Na pamiątce wygrawerować można datę i godzinę narodzin dziecka lub dowolną dedykację.

Produkowane przez polskiego producenta wykonane z wielką starannością, ze srebra a nie z plastiku pokrytego  srebrem jak to występuje w wielu produktach importowanych.

Łyżeczka na chrzest - ciekawostki

Odkąd pamiętam, a prowadzę produkcję jubilerską prawie 30 lat, to łyżeczki na chrzest były już w sprzedaży, w przeciwieństwie do wprowadzonych przez naszą firmę na skalę przemysłową, grzechotek na chrzest, czy smoczków na chrzest. Dlatego z wprowadzeniem łyżeczek na chrzest zwlekałem przez dłuższy czas. Zrobiła się jednak możliwość połączenia dwóch funkcji tego samego upominku na chrzest t.j. łyżeczki i grzechotki. W ten oto sposób zleciłem wykonanie modelarzowi mniejszej a potem większej wspólnie z firmą Anka łyżeczko-grzechotki. Upominek w tej postaci zdobył na rynku uznanie i znakomicie uzupełnia cały wachlarz prezentów dla dzieci. Nie mogłem też zrezygnować z typowych łyżeczek na chrzest, ale chciałem produkować inne niż do tej pory zasilały rynek, dlatego wprowadziłem, delikatny, a zarazem bardzo elegancki element ze złota - koniczynkę, inną łyżeczkę ozdobiłem kryształem, jeszcze inną  wizerunkiem Matki Boskiej, oraz skrzywioną, taką jakie ułatwiają karmienie niemowlaka, ale za to z elementem ruchomym na trzonku pokazujący z jednej strony zegar a z drugiej wizerunek dziewczynki lub chłopczyka.

Tagi: łyżeczka na chrzest, srebrna łyżeczka na chrzest, łyżeczka na chrzest dla dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl