Producenci

Ryngrafy na chrzest

Przedstawiamy Państwu doskonały pomysł na prezent dla dziecka – na chrzest, na Komunię Świętą lub inne ważne uroczystości.  Jest nim ryngraf, który podkreśli ważność duchowego wydarzenia.

Ryngraf wykonany ze srebra

Oferowane przez nas ryngrafy wykonane są z wysokiej jakości srebra, dzięki czemu zachowują swój pierwotny wygląd na długie lata. Ryngraf na chrzest wzbogacony o elementy z masy perłowej oraz kamieni szlachetnych, stanowi piękną pamiątkę tej ceremonii. Dzięki wygrawerowaniu sentencji, inicjałów, imienia czy daty, możemy stworzyć spersonalizowany upominek, do którego dziecko powróci z sentymentem, gdy dorośnie.

Ryngrafy z wizerunkiem Matki Boskiej

Nasze ryngrafy w kształcie tarczy przedstawiające wizerunek Matki Boskiej, mogą również stanowić pamiątkę ślubu lub komunii. Są one zapakowane w estetyczne pudełko, zabezpieczające przed uszkodzeniami. Obrazki z wizerunkiem Świętych czy anioły, wykonane z plastiku powlekane cienką warstwą srebra przez chińskich i włoskich producentów to nie ryngrafy.

Ryngrafy - ciekawostki

Kiedyś to blacha w kształcie tarczy na łańcuchu zawieszana na szyi, na zbroi rycerza, później oficera jako oznaka służbowa i współcześnie jako prezent wręczany na różne okazje w tym Komunię Świętą, na chrzest dziecka, urodziny, specjalne okazje, często zawierający godło państwowe jak i wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Ja osobiście otrzymałem taki ryngraf od kolegi mojego ojca G. Chojnowskiego, wykonany z brązu jako upominek na chrzest, miał sklep z takimi wyrobami na śródmieściu w Warszawie i dla tego cały czas miałem na uwadze, żeby robić takie ryngrafy. Ryngraf na chrzest firmy Gold Studio wykonany jest ze srebra w jednym wypadku z  godłem państwowym wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej i napisem Bóg Honor Ojczyzna w drugim, w połączeniu z naturalnym onyksem lub masą perłową i wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej, lub Ostrobramskiej. Na rynku były w sprzedaży ryngrafy produkowane przez inne firmy, ale nasze odnoszące się do patriotyzmu lub w połączeniu z kamieniami szlachetnymi są jedyne w swoim rodzaju i nie zapomnianym prezentem na chrzest lub inne okazje, a zawieszony na łańcuszku na ścianie przykuwa uwagę.

Tagi: ryngrafy, ryngrafy na chrzest, ryngraf na chrzest, ryngraf jako prezent

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl