Producenci

Srebrny smoczek na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki

Smoczek to atrybut dzieciństwa i symbol, przypominający najswobodniejszy czas w życiu każdego z nas. Dlatego wybraliśmy smoczek jak dobry wzór na stworzenie upominku na niezwykle ważne wydarzenie w życiu katolickiej rodziny – czyli chrzest. Zaprojektowaliśmy wyjątkowy produkt – srebrny smoczek na chrzest, który sprawdzi się jako prezent dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Taki prezent to również świetny pomysł na obdarowanie nieco starszego dziecka – srebrny smoczek sprawdzi się jako wartościowa pamiątka z okazji 18 urodzin i teoretycznego pożegnania z dzieciństwem.

Tworzymy wyjątkowe pamiątki – srebrny smoczek na chrzest i inne wyroby jubilerskie

Taki prezent, jak srebrny smoczek, jest cenny nie tylko ze względu na wartość szlachetnych materiałów, z jakich jest wykonany, lecz przede wszystkim z uwagi na znaczenie sentymentalne. To piękna pamiątka od rodziców, dziadków czy chrzestnych. Każdy nasz wyrób zapakowany jest w ozdobne pudełeczko lub etui do przechowywania.

Skąd się wziął pomysł na srebrny smoczek na chrzest?  

Smoczek na chrzest był drugim po grzechotce na chrzest wyrobem firmy Gold Studio mającym zapełnić lukę w asortymencie prezentów z okazji pierwszego sakramentu. W tym wypadku muszę okazać się nieskromnym i w całości sobie przyznać prawo do tego pomysłu. Wiedząc, że mamy mają kłopot z przechowaniem pierwszego ząbka malucha skojarzyłem smoczek na chrzest ze szkatułką na pierwszy ząbek i tak powstał pomysł na nowy upominek. W tym wypadku był to mój autorski pomysł i po grzechotce ładnie dopełniał ofertę mojej firmy. W krótkim czasie zastrzegłem wzór użytkowy pod nazwą "metalowy smoczek ozdobny " i gdy myślałem, że będę wolny od firm wykorzystujących pomysły innych, przekonałem się, że to nie jest takie proste, a inne firmy omijając zastrzeżenia też opatentowały swój wyrób i choć nie wyglądał jak mój smoczek na chrzest to spełniał tą samą funkcję.

Możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie produkty oferowane w GOLD STUDIO to projekty autorskie, wykonane z pasji, wiedzy i doświadczenia jubilerskiego, zdobywanego od wielu lat.

Tagi: smoczek na chrzest, smoczek na chrzest dla chłopca, smoczek na chrzest dla dziewczynki, smoczek na chrzest szkatułka, smoczek szkatułka, szkatułka smoczek, szkatułka na pierwszy ząbek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl